Deskrizzjoni Qasira:
Dettalji tal-Prodott
Tikketti tal-Prodott
Ħarsa ġenerali lejn il-prodott
Ambitu tal-applikazzjoni
Salvataġġ min-Nar f'Intrapriżi Kbar tal-Petroleum u l-Kimika
Hemm gass fjammabbli, tnixxija ta' likwidu, jista' jkun hemm splużjoni fl-ambjent tas-salvataġġ
Salvataġġ f'ambjent ta' duħħan, gassijiet tossiċi u ta' ħsara
Jeħtieġ tifi tan-nar mill-qrib u persunal qrib l-ambjent suxxettibbli għas-salvataġġ tal-vittmi
Karatteristiċi tal-prodott
1.★ Użu tad-Duħħan
2. Sejbien ta' gassijiet tossiċi u ta' ħsara ★
8 gassijiet u 2 parametri ambjentali
3.★ trazzjoni: N 6500
4.★ Aċċess għall-Pjattaforma tas-Sħab tan-Netwerk tar-Robots
Indikaturi tekniċi ewlenin
4.1 Robots:
1. Isem: Robot li jidentifika d-duħħan tan-nar
2. Mudell: RXR-YC25000BD
7. Qawwa: Elettrika, batterija tal-litju ternarja
8. Daqs: tul 1964 mm × wisa' 1298 mm × għoli 1543 mm (Dan il-parametru huwa konsistenti mar-rapport ta' spezzjoni taċ-Ċentru Nazzjonali ta' Superviżjoni u Spezzjoni tal-kwalità tat-tagħmir tan-Nar)
9. Dijametru tal-istering: 2130 mm (Dan il-parametru huwa konsistenti mar-rapport tal-ispezzjoni taċ-Ċentru Nazzjonali għas-Superviżjoni u l-Ispezzjoni tal-Kwalità tat-Tagħmir tan-Nar (CNPC)
10. Piż: ≤ kg 870
12.★ distanza ta' ġbid: ≥100 m (ġbid żewġ ċinturini tal-ilma sħaħ DN80))
13. Veloċità tal-mixi: 0 ~ 1.36 m/s, Bidla tal-veloċità stepless tal-kontroll remot
16. Għoli 'l fuq mill-art: ≥250 mm (Dan il-parametru huwa konsistenti mar-rapport ta' spezzjoni taċ-Ċentru Nazzjonali ta' Superviżjoni u Spezzjoni tal-kwalità tat-tagħmir tan-Nar)
17.★ distanza mill-art: 194 mm (Dan il-parametru huwa konsistenti mar-rapport ta' spezzjoni taċ-Ċentru Nazzjonali ta' Superviżjoni u Spezzjoni tal-Kwalità tat-Tagħmir tan-Nar (NCQPC))
18. Angolu ta' stabbilizzazzjoni laterali: ≥45°
19. Tul tal-mixi: ≥ h 2.5
20. Tul ta' ħajja: ≥10 sigħat
22. Distanza ta' trasmissjoni tal-vidjo: 1500 m
28.Terminal tal-Kontroll: Terminal tal-Kontroll mill-Bogħod Integrat Diġitali li jinżamm fl-idejn
4.2 Sistema ta' exhaust tad-duħħan tar-robot:
1. Magna tal-egżost: Magna tal-egżost Redel
2.★ volum tal-arja: m³/h 25,000
3.★ angolu: -3 ~ 16°
4.★ Magna tal-Egżost tad-Duħħan CITIC altitudni: mm 1210
5. Pressjoni tax-xogħol: 1.0 ~ 1.2 MPa
6. Interfaċċja tal-ilma: plagg veloċi Ġappuniż DN80
7.★ Modalità tas-Sewqan: Sewqan tal-Ilma
8.★ fluss massimu ta' ilma: 620 litru/min
4.3 Sistema ta' rikonoxximent tar-robot:
2. Għoli tal-irfigħ tal-pjattaforma tal-irfigħ li ma tisplodix: għoli inizjali: 1326 mm, għoli tal-irfigħ 2133 mm
CH4: VOL 0-100 fil-mija
CO2: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Firxa tat-temperatura: -25°C sa 60°CC
Firxa ta' umdità: RH sa 90 fil-mija RH 0 fil-mija
4.4 Perċezzjoni tal-vidjow u l-awdjo tar-robot:
3.Pixels tal-kamera: miljun immaġni HD, riżoluzzjoni 1080 P, angolu wiesa' 60°
4.★ Livell ta' Protezzjoni tal-Kamera: IP68
5. Rekwiżiti tekniċi tal-akkwist tal-ħoss: akkwist remot tal-ħoss fil-beraħ, faċli biex tinftiehem is-sitwazzjoni ta' nies maqbuda, distanza ta' ġbir ta' 5 metri, firxa ta' frekwenza 20 Hz ~ 20 kHz, sensittività ≥40 dB
4.5 Parametri tal-konfigurazzjoni tat-terminal tal-kontroll remot
1. Dimensjonijiet: 410 * 310 * 70 mm (L-ebda għoli tar-rocker)
2. Piż sħiħ: kg 6.5
4. Pjattaforma tas-sistema ta' kontroll: sistema operattiva window7
5. Sigħat ta' xogħol: 8 sigħat
11. Swiċċ tal-Vidjo: Iva, Swiċċ tal-Punt ta' Reset Awtomatiku
12.Kontroll tal-funzjoni tal-irmonk awtomatiku: Iva, swiċċ tal-punt ta' reset awtomatiku
4.6 Funzjonalità tal-Internet:
1. Funzjoni GPS: Il-lokazzjoni tal-GPS, it-traċċa tista' tiġi mistoqsija
4.7 Oħrajn:
Konfigurazzjoni tal-prodott
1. Robot ta' skoperta ta' duħħan tan-nar ×1
2. Terminal tal-kontroll remot li jinżamm fl-idejn ×1
3. Ċarġer tal-karozzerija tal-karozza (54.6 V) × sett 1
4. Ċarġer tal-kontroll remot (19.6 V) × 1 sett